Dawid Fajer – trener i szkoleniowiec prowadząc swoich klientów dzieli się swoją wiedzą i dużym doświadczeniem. STF to miejsce które odwiedza wiele osób interesujących się poprawą zdrowia, ale też i wyników sportowych. Współpracuje z wojskiem ( w tym elitarnymi jednostkami specjalnymi ) zawodowymi klubami sportowymi, oraz zawodnikami  sportów olimpijskich . Doradza też kadrze Polski i reprezentacjom uniwersyteckim.

 


Jego pasją jest sport i... sztuka. Połączenie niemożliwe? Wręcz przeciwnie! Dawid jest zapalonym taternikiem i andystą (na swoim koncie ma zdobycie kilku sześcio- i siedmiotysięczników Ameryki Południowej). Tak aktywny tryb życia nie przeszkodził mu jednak w ukończeniu Szkoły Plastycznej (na wydziale Grafiki i Malarstwa).
Posiada wieloletnie doświadczenie z pracy i szkoleń z ekspertami świata fitness oraz treningu motorycznego .
 
Przez kilka lat zdobywał doświadczenie w branży fitness  jako master trener personalny i trener zajęć grupowych, w jednej z największych sieci klubów fitness w europie wschodniej i Azji.
Stworzył i wdrożył kilka programów treningowych które cieszą się do tej pory dużym zainteresowaniem wśród klubowiczów w wielu klubach w kraju i zagranicą.