Zbudowanie klubu było moim marzeniem, które od wielu lat chciałem zrealizować.

Podróżując po świecie, miałem okazję trenować w wielu różnorodnych, niespotykanych dotąd miejscach, pod okiem prawdziwych osobowości ze świata sportu. Urzekła mnie niesamowita atmosfera tych klubów oraz panujący w nich klimat. W każdym z nich miałem przyjemność trenować pod okiem profesjonalistów, pasjonatów sportu w swoich dziedzinach a także poznać tych, którzy dopiero zaczynali swoja przygodę ze sportem.

Po powrocie do Polski szukałem miejsca, w którym mógłbym spełnić swoje marzenie i stworzyć klub fitnness. Miejsca, gdzie będę mógł zrealizować wszystkie te rzeczy, które powinny charakteryzować nowoczesny klub fitnness.

Z ogromna przyjemność pragniemy zaprosić Państwa do naszego nowo otwartego klubu który mieści się na górnym Mokotowie. To klimatyczne i pozytywne wnętrze otoczone dużymi parkami spowoduje że każdy z naszych klubowiczów będzie częścią grupy ludzi którzy chcą wspólnie z nami tworzyć i uczyć się filozofii życia pełnego energii i pasji.

W naszym klubie będzie można skoncentrować się w pełni na sobie, swoim ciele i duszy, zapomnieć o sprawach związanych z życiem codziennym.

Mam nadzieje ze każdy z Państwa znajdzie tutaj miejsce i zajęcia dla siebie.

Zapraszam Państwa do naszej klubowej społeczności.

Zostań jednym z nas, ludzi, którzy cenią i dbają o rozwój nie tylko fizyczny ale i psychiczny. Zapraszam do Star Club gdzie zatrzyma się czas, a ciało i umysł nabierze energii do lepszego, kreatywnego życia.

Misja Studia Treningu Funkcjonalnego
STF to aktywnosc fizyczna, ktora jest przyjemnością, a przyjemność to styl życia.

STF to niepowtarzalna atmosfera i miejsce ludzi z pasja.
Realizacji naszej misji slużą doświadczeni trenerzy i instruktorzy tworzący bogate oraz innowacyjne programy treningowe, najwyższej jakości sprzęt sportowy, nastrojowe wnętrza.

W STF  dbamy o wysoki standard usług, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu programów treningowych i dietetycznych.

Jesteśmy zainteresowani edukowaniem naszych klientów poprzez organizowanie szkoleń tematycznych związanych z fitnessem oraz różnymi dziedzinami sportu.