Są piękne, pewne siebie i zdecydowane. Mają swój indywidualny styl. Chodzą własnym ścieżkami i nie boją się najbardziej niebezpiecznych zaułków w mieście. Nie żyją po to by walczyć czy prowokować, więc nikt nawet nie może się domyślać jak dobrze radzą sobie w sytuacjach wymagających samoobrony, stawiając czoła każdemu przeciwnikowi.
Są niezależne i wolne. Nazywają się kravERKI.
KRAV MAGA ALLIANCE WOMEN to zajęcia dla wszystkich kobiet, które chcą się poczuć pewniej. Program został stworzony przez zespół instruktorów KRAV MAGA ALLIANCE, psychologów, funkcjonariuszy policji i sportowców. Program na stałe wprowadzany jest w miastach gdzie odnotowuje się wysoki odsetek gwałtów, czy napaści kierowanej przeciw kobietom. Wywodzi się z Izraela, ale ogromnym zainteresowaniem cieszy również za oceanem od kiedy w świecie nie tylko militarnym ale też  cywilnym i show biznesu między innymi : Jennifer Lopez, Lucy  Liu ,  Eva Mendes inne kobiety zaczęły trenować ten system samoobrony.  
Na zajęciach pod okiem trenera poprawisz swoją kondycję i sylwetkę. Nauczysz się szybkiego reagowania i przejmowania kontroli nad przeciwnikiem. Dzięki ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie i rozciągniesz ciało, a wszystko to w przyjaznej atmosferze kobiet, takich, jak Ty. Treningi prowadzone są przez doświadczonego coacha, który akurat w tej kwestii wie najlepiej czego naprawdę Ci potrzeba. Jeśli będziesz  potrzebować  poprowadzi Cię indywidualnie dla Twoich potrzeb i oczekiwań.
Dołącz do nas!