Wyjazdy integracyjne
Organizujemy imprezy integracyjne z dużą dawką adrenaliny i zabawy. Imprezy integracyjne dla firm są zawsze dobierane do indywidualnych możliwości i potrzeb naszego Klienta, realizujemy nawet najbardziej nietypowe scenariusze.

Nasza praca jest naszą pasją. I z pasją organizujemy wszystkie programy bez względu czy jest to pełen emocji rafting czy ekstremalna wyprawa do jaskini, połączona z noclegiem w niej. Lubimy to robić i dlatego szkolenia czy firmowe imprezy integracyjne organizowane przez nas są przygodą, którą wspomina się z przyjemnością i chętnie wraca się do miejsc odkrytych razem z nami.

Nasz zespół stanowi grono pasjonatów i specjalistów z różnych środowisk, którzy co roku poszerzają swoje umiejętności. Tworzymy grupę specjalistów z różnych dziedzin: ratownicy górscy, ratownicy medyczni, instruktorzy sportowi, instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu, aktorzy, trenerzy biznesu, muzycy i inni.

Nasze realizacje oparte są na autorskich scenariuszach naszych pracowników, dlatego mają Państwo gwarancje że program imprezy nie będzie banalny.

Męska grupa
Warsztaty tylko dla mężczyzn, prowadzone przez mężczyzn podczas których będziesz mógł:
Rozwinąć umiejętności podejmowania decyzji
Wzmocnić swoje kontakty z bliskimi
Rozpoznawać co jest ważne dla ciebie i czego potrzebujesz
Tworzyć męską przestrzeń
Zmienić swoje sposoby działania
Lepiej porozumiewać się z bliskimi
Zdobywać nie znane
Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach. Możemy razem podczas spotkań grupowych mieć czas i możliwość zająć się powyższymi obszarami.

Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy Team Building i Biznesu.