Dawid Fajer lat 39

28 lata Czas spędzony czynnie w kontakcie ze sportem amatorskim i wyczynowym.

14 lat dyplomowany trener.

12 międzynarodowych szkoleń instruktorskich, w przeciągu ostatnich 14 lat Francja, Niemcy, USA, Izrael.

7.100 Ilość przeprowadzonych treningów personalnych w ciągu ostatnich 4 lat.

95%  klientów osiągnęło sukces.

5%  zrezygnowała w trakcie programów z różnych przyczyn.

1830 ilość przeprowadzonych zajęć grupowych w ciągu ostatnich 4 lat

590  klientów którzy współpracowali długoterminowo  w przeciągu ostatnich 10 lat

290  przeszkolonych certyfikowanych trenerów w ciągu ostatnich 8 lat

Kraje z których pochodzą jego klienci:
Australia, USA, Brazylia, Portugalia, Turcja, Francja, Monaco, Belgia, Gruzja, Rosja, Węgry, Izrael, Wietnam, Finlandia.

Dawid obecnie jest master trenerem i szkoleniowcem treningu funkcjonalnego TRX Suspension Training.
Ukończył także elitarne szkolenie przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego oraz liderów zarządzania w sporcie.
"Athletes Performance Mentorships".


Ten wieloletni reprezentant Polski w boksie swoją fachową wiedzę w świecie sportów walki "szlifował" pod okiem profesorów sportu we Francji, Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych.
Dzięki temu, że najpierw był zawodnikiem, a później trenerem Lutte Contact i Boksu „Panza Team” w Strasburgu, doskonale wie nie tylko jak nauczać, ale potrafi się także wczuć w rolę osoby szkolonej. Poznanie "obydwu stron medalu" pozwala mu łatwo i szybko nawiązać kontakt z klientami, przez co treningi są nie tylko bardziej efektywne, ale i upływają w profesjonalnej, a przy tym miłej atmosferze.

Od wielu lat swoja pasję trenerską rozwija w kierunku walki i samoobrony:
Krav Maga - nowoczesnym systemie samoobrony i walki.
W chwili obecnej reprezentuje oficjalnie jako trener międzynarodowe stowarzyszenie Krav Maga Alliance powstałe w USA.

Jego życiowe motto w pracy nad własnym sobą oraz w pracy z klientami jest…
Poprzez trening przygotujesz swoje ciało i umysł nie tylko do wyzwań dnia codziennego, ale i do zdobycia najwyższych szczytów świata !
 

DYPLOMY
 
 
 
 
 
 
  


 
 
   
      
Marta Pamięta

 
Jest licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness, Zumba®Kids & Zumba®Kids jr., Zumba Core i Zumba Glutes. Należy do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Od wielu lat jest zakochana w rytmach latynoamerykańskich, natomiast Zumba stała się jej wielką pasją oraz stylem bycia. Na zajęciach stawia na dobra zabawę, energie, pasję oraz uśmiech którym zaraża swoich kursantów wprowadzając niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę. Doskonale odnajduję się w pracy dziećmi, dlatego Zumba Kids to jedne z moich ulubionych zajęć.
Marta z wykształcenia jest także fizjoterapeutą, na zajęciach z dziećmi dzięki swojej fachowej wiedzy  zwraca uwagę na poprawną  postawę i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, co z pewnością przekłada się na poprawny rozwój naszych najmłodszych adeptów.
 
 
 
Małgorzata Zalewska

Aktywność to jej sposób na codzienność. Wierzy, że wysiłek fizyczny uczy wytrwałości w dążeniu do celu i pomaga w pokonywania własnych słabości. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim, jednak to sport był i jest jej największą pasją. Uważa, że czas spędzony na treningach i wspólne uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływają zarówno na kondycję fizyczną jak i psychiczną. Stara się, więc dzielić z uczestnikami zajęć pozytywną energią, zarażać ich pasją do sportu oraz uśmiechem. Jest certyfikowanym instruktorem TRX, Trenerem Crossfit Level 1, przez kilka lat trenowała Capoeira, największą satysfakcję czerpie z treningów funkcjonalnych o dużej intensywności, ale świetnie odnajduje się również na zajęciach fitness. Dużo wymaga od siebie i innych, a praca z ludźmi daję jej ogromną satysfakcję.

Active way of life defines her day. She believes that exercising teaches perseverance in the goal reaching process and helps overcoming weaknesses. She graduated in English Philology at the Warsaw University, but sport always has been her greatest passion. She thinks that physical training, and participation in group activities positively affects both body and soul, that is why she shares the energy and passion for sports with the members of her classes. She is certified TRX instructor, Crossfit Level 1 Trainer, she used to train Capoeira for several years, her favorite type of activity is high intensity functional training but she enjoys fitness classes as well. Małgosia is a demanding instructor, who requires a lot from herself and others. Working with people gives her great satisfaction. 
 
 
 
Magdalena Brożyna

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zawsze wesoła i uśmiechnięta 100% profesjonalistka. Joga jest jej sposobem na życie i dobre samopoczucie, a zajęcia z nią to sama przyjemność dla duszy i ciała. Instruktorka i nauczycielka jogi w warszawskich klubach fitness. Ukończone szkolenia u INFS - APF instruktor, szkolenia i warsztaty z zakresu zdrowego  kręgosłupa, pilatesu i 3 letniej szkoły  jogi w OM Fitness; instruktor pole dance; choreograf.
Jej motto: " Człowiek zintegrowany wie, nie przemieszczając się, widzi, nie patrząc, i osiąga CEL , nie działając." Lao Tse.